Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Paulina Młotkowska-Klimek

Otolaryngolog

Absolwentka I wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Specjalizację z otorynolaryngologii uzyskała w Klinice Otolaryngologii CMKP Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Od 1998 roku jest pracownikiem Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie, początkowo w Klinice Chorób Uszu, a obecnie jest członkiem zespołu Kliniki Otorynolaryngochirurgii Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.

Główny zakres działalności obejmuje diagnostykę, leczenie i zabiegi otochirurgiczne. Jest współautorem wielu publikacji medycznych krajowych i zagranicznych.

Główne ukierunkowania kliniczne

Diagnostyka i leczenie schorzeń uszu, nosa i gardła u dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń słuchu.

Kwalifikacja przedoperacyjna w przewlekłym wysiękowym zapaleniu ucha środkowego i przeroście migdałka gardłowego u dzieci

Leczenie głębokiego niedosłuchu odbiorczego i całkowitej głuchoty przy pomocy implantów ślimakowych.

Operacyjne leczenie otosklerozy, tympanosklerozy, przewlekłych stanów zapalnych uszu, przerostu migdałka gardłowego i migdałków podniebiennych.

KOSZT KONSULTACJI
NAZWA ŚWIADCZENIA CENA
Otolaryngologia (laryngologia) dziecięca i dorosłych

250 zł