Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Miłosz Jastrzębski

Gastroenterolog (gastrolog)

Lekarz Miłosz Jastrzębski jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, z którym związany był przez ponad 10 lat. Specjalizację z gastroenterologii uzyskał w Klinice Gastroenterologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM, gdzie realizował pracę doktorską w temacie czynnościowych zaburzeń jelit. Przez rok studiował w Hiszpanii, na Uniwersytecie w Alcala de Henares, w ramach stypendium LLP-Erasmus.

Zajmuje się leczeniem chorób przewodu pokarmowego, wątroby oraz trzustki. W codziennej praktyce skupia się na jak najlepszej atmosferze w gabinecie oraz dobrym kontakcie z pacjentem. Uważa, że na skuteczne leczenie składa się nie tylko właściwa terapia, ale także jasne wyjaśnienie istoty zgłaszanego problemu. W trakcie pracy na oddziale realizował ponadto swoją pasję dydaktyczną prowadząc zajęcia dla studentów VI roku kierunku lekarskiego WUM.

KOSZT KONSULTACJI
NAZWA ŚWIADCZENIA CENA
Gastrologia

250 zł