Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

O NAS

 

Zdrowie jest najważniejsze. To stwierdzenie tak często pada w zwykłych codziennych rozmowach, że mogłoby stać się już oklepanym banałem. Tak się jednak nie dzieje. Dlaczego? Bo to prawda: zdrowie jest najważniejsze. 

To zdrowia najczęściej życzymy sobie i swoim bliskim. I właśnie Wasze zdrowie jest naszą misją. Centrum Zdrowia to miejsce, gdzie Wy – nasi Pacjenci – spotkacie się z prawdziwą życzliwością lekarzy i płynącym z serca staraniem o przywrócenie i zachowanie Waszego zdrowia. 

Pierwsza siedziba Centrum Zdrowia znajdowała się w części stolicy zwanej Marszałkowską Dzielnicą Mieszkaniową, co stało się inspiracją naszej nazwy: MDM. Obecnie Centrum zostało przeniesione na drugą stronę Śródmieścia Warszawy, mimo to nazwa przeniosła się wraz z nami. 

Zespół Centrum Zdrowia MDM tworzą specjaliści licznych specjalności medycznych z wieloletnim doświadczeniem konsultacyjnym i szpitalnym. Dysponujemy nowoczesną bazą sprzętową i dostępem do wielu badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Cieszymy się każdym okazanym nam zaufaniem Pacjentów dorosłych i dzieci – a najbardziej cieszymy się Waszym zdrowiem.

Nasz zespół

REZERWACJA WIZYTY

Jeżeli chcesz umówić wizytę lub zapytać o pracujących w renomowanych szpitalach najlepszych lekarzy lub umówić się bądź skonsultować w sprawie badań, zadzwoń

T: 22 658 04 56 T: 783 959 687